Благословена е всяка поява на такъв талант! Кръщелница на Ейми Уайнхаус, 15-годишната британка Дион Бромфийлд показва вкус към съвременното звучене на различните течения в соул и поп музиката през годините във втория си албум „Good For The Soul“ („Island“/„Universal Music България“).
Рядко се случва изпълнител щедро и с желание да се разкрие толкова рано в кариерата си, да заяви потенциала си без скромност и без съмнение. В „Good For The Soul“ Дион Бромфийлд прави точно това. От 15-те композиции 12 са авторски и те показват добро познаване на традициите, чудесна музикална култура, огромно желание и ентусиазъм, много искреност и споделеност – всички те компенсират липсата на житейска зрялост в изпълненията, съвсем естествена за възрастта на 15-годишната изпълнителка.
„Good For The Soul“ е увлекателен, слуша се на един дъх и предизвиква нетърпеливо очакване на следващия проект, когато вече знаем, че Дион Бромфийлд ще ни даде същата добра музика – и много повече.
Дата на издаване: 4.07.2011 г.